All information about matches and tickets

Games

  • Ajax
  • Ajax Women

Upcoming games

  • Keuken Kampioen Divisie Fri 12 August 2022, 20:00 Roda JC - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 22 August 2022, 20:00 Jong Ajax - De Graafschap
  • Keuken Kampioen Divisie Sun 28 August 2022, 12:15 ADO Den Haag - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 5 September 2022, 20:00 Jong Ajax - Heracles Almelo
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 9 September 2022, 20:00 Top Oss - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 12 September 2022, 20:00 Jong Ajax - NAC Breda
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 16 September 2022, 20:00 MVV Maastricht - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 30 September 2022, 20:00 PEC Zwolle - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 7 October 2022, 20:00 Jong Ajax - Helmond Sport
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 14 October 2022, 20:00 Almere City - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 24 October 2022, 20:00 Jong Ajax - VVV Venlo
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 31 October 2022, 20:00 Jong Ajax - Willem II
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 4 November 2022, 20:00 FC Dordrecht - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 14 November 2022, 20:00 Jong Ajax - FC Den Bosch
  • Keuken Kampioen Divisie Thu 17 November 2022, 21:00 Jong AZ - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Sun 11 December 2022, 14:30 Jong Ajax - Jong FC Utrecht
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 16 December 2022, 20:00 Jong PSV - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 6 January 2023, 20:00 Jong Ajax - FC Eindhoven
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 13 January 2023, 20:00 De Graafschap - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 23 January 2023, 20:00 Jong Ajax - Roda JC
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 27 January 2023, 20:00 Helmond Sport - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 6 February 2023, 20:00 Jong Ajax - PEC Zwolle
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 10 February 2023, 20:00 FC Den Bosch - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 20 February 2023, 20:00 Jong Ajax - MVV Maastricht
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 24 February 2023, 20:00 Willem II - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 6 March 2023, 20:00 Jong Ajax - Top Oss
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 10 March 2023, 20:00 FC Eindhoven - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 13 March 2023, 20:00 NAC Breda - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 20 March 2023, 20:00 Jong Ajax - Almere City
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 3 April 2023, 20:00 Jong Ajax - FC Dordrecht
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 7 April 2023, 20:00 SC Telstar - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 17 April 2023, 20:00 Jong Ajax - Jong PSV
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 24 April 2023, 20:00 Jong FC Utrecht - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 28 April 2023, 20:00 VVV Venlo - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 8 May 2023, 20:00 Jong Ajax - ADO Den Haag
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 12 May 2023, 20:00 Jong Ajax - Jong AZ
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 19 May 2023, 20:00 Heracles Almelo - Jong Ajax

Upcoming games

  • Keuken Kampioen Divisie Fri 12 August 2022, 20:00 Roda JC - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 22 August 2022, 20:00 Jong Ajax - De Graafschap
  • Keuken Kampioen Divisie Sun 28 August 2022, 12:15 ADO Den Haag - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 5 September 2022, 20:00 Jong Ajax - Heracles Almelo
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 9 September 2022, 20:00 Top Oss - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 12 September 2022, 20:00 Jong Ajax - NAC Breda
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 16 September 2022, 20:00 MVV Maastricht - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 30 September 2022, 20:00 PEC Zwolle - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 7 October 2022, 20:00 Jong Ajax - Helmond Sport
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 14 October 2022, 20:00 Almere City - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 24 October 2022, 20:00 Jong Ajax - VVV Venlo
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 31 October 2022, 20:00 Jong Ajax - Willem II
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 4 November 2022, 20:00 FC Dordrecht - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 14 November 2022, 20:00 Jong Ajax - FC Den Bosch
  • Keuken Kampioen Divisie Thu 17 November 2022, 21:00 Jong AZ - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Sun 11 December 2022, 14:30 Jong Ajax - Jong FC Utrecht
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 16 December 2022, 20:00 Jong PSV - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 6 January 2023, 20:00 Jong Ajax - FC Eindhoven
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 13 January 2023, 20:00 De Graafschap - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 23 January 2023, 20:00 Jong Ajax - Roda JC
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 27 January 2023, 20:00 Helmond Sport - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 6 February 2023, 20:00 Jong Ajax - PEC Zwolle
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 10 February 2023, 20:00 FC Den Bosch - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 20 February 2023, 20:00 Jong Ajax - MVV Maastricht
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 24 February 2023, 20:00 Willem II - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 6 March 2023, 20:00 Jong Ajax - Top Oss
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 10 March 2023, 20:00 FC Eindhoven - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 13 March 2023, 20:00 NAC Breda - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 20 March 2023, 20:00 Jong Ajax - Almere City
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 3 April 2023, 20:00 Jong Ajax - FC Dordrecht
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 7 April 2023, 20:00 SC Telstar - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 17 April 2023, 20:00 Jong Ajax - Jong PSV
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 24 April 2023, 20:00 Jong FC Utrecht - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 28 April 2023, 20:00 VVV Venlo - Jong Ajax
  • Keuken Kampioen Divisie Mon 8 May 2023, 20:00 Jong Ajax - ADO Den Haag
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 12 May 2023, 20:00 Jong Ajax - Jong AZ
  • Keuken Kampioen Divisie Fri 19 May 2023, 20:00 Heracles Almelo - Jong Ajax

Results

Date Hometeam Result Awayteam Report
08.08.22 Jong Ajax 1 - 1 SC Telstar
Date Hometeam Result Awayteam Report
08.08.22 Jong Ajax 1 - 1 SC Telstar

Standings

# Team GW W G V P P - D
1 Heracles Almelo 1 1 0 0 3 4 - 0
2 Top Oss 1 1 0 0 3 3 - 0
3 VVV Venlo 1 1 0 0 3 3 - 0
4 FC Eindhoven 1 1 0 0 3 3 - 1
5 Jong AZ 1 1 0 0 3 3 - 1
6 Roda JC 1 1 0 0 3 2 - 0
7 PEC Zwolle 1 1 0 0 3 2 - 1
8 NAC Breda 1 1 0 0 3 1 - 0
9 Jong Ajax 1 0 1 0 1 1 - 1
10 Jong PSV 1 0 1 0 1 1 - 1
11 SC Telstar 1 0 1 0 1 1 - 1
12 Willem II 1 0 1 0 1 1 - 1
13 De Graafschap 1 0 0 1 0 1 - 2
14 Helmond Sport 1 0 0 1 0 0 - 1
15 FC Den Bosch 1 0 0 1 0 1 - 3
16 MVV Maastricht 1 0 0 1 0 1 - 3
17 FC Dordrecht 1 0 0 1 0 0 - 2
18 Almere City 1 0 0 1 0 0 - 3
19 Jong FC Utrecht 1 0 0 1 0 0 - 3
20 ADO Den Haag 1 0 0 1 0 0 - 4
# Team GW W G V P P - D
1 Heracles Almelo 1 1 0 0 3 4 - 0
2 Top Oss 1 1 0 0 3 3 - 0
3 VVV Venlo 1 1 0 0 3 3 - 0
4 FC Eindhoven 1 1 0 0 3 3 - 1
5 Jong AZ 1 1 0 0 3 3 - 1
6 Roda JC 1 1 0 0 3 2 - 0
7 PEC Zwolle 1 1 0 0 3 2 - 1
8 NAC Breda 1 1 0 0 3 1 - 0
9 Jong Ajax 1 0 1 0 1 1 - 1
10 Jong PSV 1 0 1 0 1 1 - 1
11 SC Telstar 1 0 1 0 1 1 - 1
12 Willem II 1 0 1 0 1 1 - 1
13 De Graafschap 1 0 0 1 0 1 - 2
14 Helmond Sport 1 0 0 1 0 0 - 1
15 FC Den Bosch 1 0 0 1 0 1 - 3
16 MVV Maastricht 1 0 0 1 0 1 - 3
17 FC Dordrecht 1 0 0 1 0 0 - 2
18 Almere City 1 0 0 1 0 0 - 3
19 Jong FC Utrecht 1 0 0 1 0 0 - 3
20 ADO Den Haag 1 0 0 1 0 0 - 4

Wil jij op de hoogte blijven van Ajax?

Ontvang meldingen bij updates op Ajax.nl